I Spławikowe Grand Prix Okręgu PZW Chełm 11.05.2024r. !!!

Kapitanat Sportowy przy Zarządzie Okręgu PZW w Chełmie informuje, że w dniu 11.05.2024 roku na zbiorniku Niwa I w Sawinie  odbędą się I Spławikowe Grand Prix Okręgu Chełmskiego.

W zawodach prawo startu mają zawodnicy indywidualni zgłoszeni przez koło oraz jedna drużyna 4 osobowa (3 seniorów, 1 kadet, junior lub kobieta) reprezentująca koło PZW.

Zawody zostaną rozegrane w jednej 5-godzinnej turze.

Zbiórka zawodników 6.00. na łowisku.

Opłata startowa 50 złotych od osoby tylko od zawodników w kategorii senior ( młodzież zwolniona z opłaty startowej).

Uwaga zawodnicy indywidualni - wpłaty startowego 50,- wyłącznie na konto bankowe PKO S.A. I O.Chełm nr konta 72 1240 2223 1111 0000 3577 0071 w tytule prosimy wpisać I Spławikowe GP .

Zgłoszenia na zawody będą przyjmowane do wtorku 07.05.2024 oraz do środy 08.05.2024 w biurze ZO PZW w Chełmie pod numerem telefonu  082 563 - 08 - 22.

Zgłoszenia do zawodów dokonują Koła telefonicznie lub w Biurze Okręgu, z imiennym wykazem zawodników w terminie do  wtorku  przed zawodami. Na pojedyncze zawody Koło może zgłosić 4 zawodników .  W przypadku organizacji zawodów na łowisku o ograniczonej ilości stanowisk w pierwszej kolejności będą przyjmowane zgłoszenia drużyn. Zgłoszenia dodatkowych zawodników indywidualnych będą przyjmowane w środy przed zawodami do wyczerpania miejsc (decydować będzie kolejność zgłoszeń). Zawodnicy indywidualni zgłaszają chęć udziału w zawodach do przedstawiciela swojego koła i to tylko on może zgłosić do udziału w zawodach.

Zgłoszenia indywidualne (z pominięciem Koła) nie będą przyjmowane.

Dodatkowy posiłek 30 zł,-

Regulamin rozgrywania zawodów okręgowych 2024 rok

Zapraszamy do udziału !!!